28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

Szoszomed
Szoszomed [320]
Nem vágom minden kérdéseddel kapcsolatban a témát,de remélem hasznos lesz amit irok

1.Én úgy hallottam hogy max 5 év múlva lesz szükség arra hogy új konzolokat adjanak ki.Már nem emlékszek hol olvastam,de a cikkben valami "crytek,crytech vagy ilyesmi" nyilatkozta ezt tavaj.De az biztos hogy 2010-ig maximum graf minőségben tolhatod X360-on.Szerintem még 2011-is bele fér.....
2.Egyáltalán nem vágom hogy milyen monitor jó hozzá....de szerintem minden féleképp egy HD TV ajánlott.az-az igaziA Minimum képfelbontás ami ajánlott az 720p ami ha jól tudom 1280x720 képfelbontást jelent.De ekkora képfelbontásban némelyik gamma elég homályos.Nekem egy Samsung HD Ready LCD TV-m van amin 1080i 1920x1080i képfelbontásban tudok játszani és ekkora képfelbontásban (1080i) némely esetben jelentős különbség észlelhető a 720p-hez képestHogy monitoron mekkora képfelbontásban tudod tolni azt nem tudom..Én minden esetre egy HD (ready) LCD TV-t ajánlok hozzá...
3.Természetesen van ár zuhanás a konzolos gammák terén is...
4.Csak ösze dugod és az első inditás alkalmával csak végig kell szaladnod pár alap beállitáson és kész.Tolhatod
5.A Live-ról illetve ezekről a pontokról semmit nem tudok.Az biztos hogy ha online akarsz játszani akkor elő kell fizetned Xbox Live Gold-ra...
6.Single játék esetén soha nem kér Live-ot.Nem tudom nála mi volt,meg próbáltam másik fórumon is érdeklődni hogy ez miért fordult elő nála,de mindenki csak értetlenül fogatta a kérdést(rejtély)....Szóval nem kell Live Single játékhoz,nincs plusz költség.

Az X360-ban nem fogsz csalódni ezt garantálom
Corvus5
Corvus5 [2011]
Én alapvetően pc-s vagyok, de amilyen szinten megy itt a hülyének nézés, és a színvonal mélyrepülése miatt, gondolkodom az Xbox360-on. Ebben a témában teljesen új vagyok, ezért megköszönném, ha vki tudna válaszolni ezekre a kérdésekre:
1. Mikor várható bármiféle generációváltás? Meddig érdemes még a mostani modellekben gondolkodni?
2. Gondolom minél nagyobb felbontás annál jobb. Mégis kb. mi az a minimum képernyőméret, amin már élvezhető a móka, és inkább tv (LCD vagy plazma?), monitor, vagy mindegy? (Most pc-hez van egy 19"-os monitorom)
3. Kissé sokallom az Xbox360 játékok árát a pc-hez képest. Itt is van árzuhanás a régebbi dolgok esetében, vagy maradnak 13-18 ezer Ft között?
4. Láttam live feltöltést, 14000 Ft felett volt 4200 pont. Ez milyen rendszerben működik? Valami időkorlátozás alapon, vagy amennyit játszol neten, úgy von le pontokat, vagy hogy?
5. Ha veszek egy Xbox360-at játékkal, akkor rákötöm vmi monitorra/tv-re és használható is, vagy kell vmit buherálni rajta, esetleg regisztrálni vhol?
6. Lentebb olvastam, h vkinek single-ben is kérte a live-ot, ez ugye nem gyakori. Én annak vagyok a híve, ha már megveszek vmit, akkor az legyen az enyém, használhassam, és ne kelljen még havidíjakat is fizetni. (Ezért is nem MMORPG-zek). Single-ben ugye a játék árán túl nincsenek plusz költségek?

Vissza

Fórumszabályzat