28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

Mann
Mann [458]
Nah közbe viszaolvastam és az első kérdésemre már meg is kaptam a választ
Mann
Mann [458]
hali

A Mediamarkt-ban 29900 a X360 Arcade. Sztem ez jó ár és vennék egyet, csak ne mtudom hogy miben más ez a többi xbox-hoz képest? Annyit tudok h nincs benne winyó. De gondolom anélkül is lehet menteni csak kevesebbet. Továbbá írott dvd-ket beolvas? Dual layer-es író kell hozzá vagy sima is jó?
köszi

Vissza

Fórumszabályzat