28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
figy telapo,ha mar az erettsegiig eljutottal,ott mar nem hagynak megbukni,csak a legvegso esetbe,mert ha sok ember bukik meg az az iskolara rossz fenyt vet!
amugy en sulimba ma volt tankonyvasarlas,ahogy elnezem iden is lesz mivel futeni/segget torolni ;]]

Just another freak in the freak kingdom

Telapo
Telapo [408]
Nekem különösen szar évem lesz, idén fogok érettségizni

ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD, ATI, AMD

Vissza

Fórumszabályzat