28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

norfeus
norfeus [3857]
Alapból gondoltam,tegnap megvettem,60 gigás PRo GoW2-vel,eddig nemrossz.csak nincs hol használjam osszes tv foglalt a házba

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

T-Jay
T-Jay [1620]
A túlmelegedés nem probléma, lehet rá szerezni "underground" hűtést. Szal ezen ne parázz.

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

norfeus
norfeus [3857]
Na tegnap elmentem megvenni,persza volt ez az akció ott nemvolt raktáron.Mondom szarni rá megveszem máshol,aztán majdnem kicsesztem magammal,már csomagolta be az elárusíto amikor észrevettem hogy ez nem PRO hanem GoPro ami zgye csak 20 gigás.aztán mondtam hogy koszonom ez nemkell,mindegy a héten megyek Pozsonyba ott an raktáron.Amugy utánanéztem neten és oskan írnak még mindíg a tulmelegedésrol,ezek az újabb kiadások is melegszenek még?hallottam a sok háromledes hibárol.az újaknál mg állítolag a HANA chip mondja be hamar a szolgálatot,

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat