28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Blade Runner
Blade Runner [3128]
"Remélem a fejlesztők rájönnek, hogy kár volt komolyan venni az AMD-t és ezentúl csak olyan játékokat fejlesztenek amik véletlenül sem fognak futni az AMD-en "
... és néhány héten belül az aluljárókban találják magukat, amint alaminzsnáért könyörögnek az arra járóktól. Persze lehet, hogy kapnak egy is munkanélküli segélyt is.

Blade

Moken
Moken [1819]
Remélem a fejlesztők rájönnek, hogy kár volt komolyan venni az AMD-t és ezentúl csak olyan játékokat fejlesztenek amik véletlenül sem fognak futni az AMD-en

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Vissza

Fórumszabályzat