28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Jajj má, nem érted a viccet? (vagy csak nem szereted?)...

Amúgy a pénz számít, nekem csak P3.mam van, de amikó vettem nem volt sehol az AMD, na nem mintha lenne most valahol

Mondjuk egy P4-re cserélnék, ha nem kéne alaolapcsere, de hát ha AMD-t vennék, ahhoz is kell alaplapcsere, ergo tök mindegy...
Blade Runner
Blade Runner [3128]
"Mé, mi is az a AMD? Valahol már hallottam..."
Hát a fenti beszólás alapján talán nem ártana egy kicsit szélesíteni a számítástechnikai látókörödet. Ha elolvasnál egy-két cikket, vagy kikérnéd a tanácsunkat és rájönnél, hogy mennyi pénzért mennyi teljesítményt kapsz.
(Persze ha már neked P4 2800-asod van, és a pénz nem számít, akkor bocsi, nem szóltam semmit. LOL)

Blade

okoska3000
okoska3000 [12750]
Mé, mi is az a AMD? Valahol már hallottam...
Valami egérfajta? Vagy mi is? Hallott valaki róla valamit???? Van egyéltalán olyanja valakinek???
Blade Runner
Blade Runner [3128]
"Remélem a fejlesztők rájönnek, hogy kár volt komolyan venni az AMD-t és ezentúl csak olyan játékokat fejlesztenek amik véletlenül sem fognak futni az AMD-en "
... és néhány héten belül az aluljárókban találják magukat, amint alaminzsnáért könyörögnek az arra járóktól. Persze lehet, hogy kapnak egy is munkanélküli segélyt is.

Blade

Moken
Moken [1819]
Remélem a fejlesztők rájönnek, hogy kár volt komolyan venni az AMD-t és ezentúl csak olyan játékokat fejlesztenek amik véletlenül sem fognak futni az AMD-en

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Vissza

Fórumszabályzat