Amúgy a pénz számít, nekem csak P3.mam van, de amikó vettem nem volt sehol az AMD, na nem mintha lenne most valahol
Mondjuk egy P4-re cserélnék, ha nem kéne alaolapcsere, de hát ha AMD-t vennék, ahhoz is kell alaplapcsere, ergo tök mindegy...
Ha elolvasnál egy-két cikket, vagy kikérnéd a tanácsunkat és rájönnél, hogy mennyi pénzért mennyi teljesítményt kapsz.
Blade

"
Persze lehet, hogy kapnak egy is munkanélküli segélyt is. 
Blade

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !