28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

Moken
Moken [1819]
Olyan fura már hogy évekre gondolkozunk előre.
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy meddig képesek méggyorsulni a procik. Mikor következik be, hogy egyszerűen már nem lehet majd mit fejleszteni?

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Azért az a sárbatiprás nem olyan egyszerű. Persze minden a Hammer sikerén múlik. Ha valami gikszer jönne közbe (aminek nagyon nem örülnék), akkor jöhet a válaszcsapás az Inteltől. Azt hiszem Intelék nem nagyon rúgnak labdába a jövő évben, de a 2004 már elég szorosnak néz ki. A Hammer-nek legalább 2-3 évig kell tartania a frontot, amíg az új technológiák olyan fejlettek, hogy processzort lehet velül fabrikálni. Az Intelnek óriási technológiai tartaléka van még, de nem akarja bedobni, amíg nem kényszerül rá. Hát majd 3-4 év múlva nagyot nézünk, hogy melyik gyártó lesz képes a vadi új technológiára zökkenőmentesen átállni. Addig meg marad a a fej-fej melletti küzdelem.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat