Visszatérve, akkó most mi a túróra fejlesszek a közeljövőben, P3 933Mhz-m van, meg egy G4 Ultrám, és azt jövőre szeretném kihasználni, ugyebár most a proci a visszafogó erő...
Igazságszerint Asus alaplapot vennék, mit ajánlotok... Ja, ez nem alaplaptopic, bocs, azé mondjátok, a Rambus jó megoldás?

