28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
Van egy maximális határ, most nem tudom mekkorra az, amit elméletben már nem lehet túllépni, olyan, mintha állítólag eléggé fel tudnánk gyorsulni, akkor már visszafelé mehetnénk az időbe... De hát ez csak elmélet... Vagy szerintetek már sikerült valakinek????

Visszatérve, akkó most mi a túróra fejlesszek a közeljövőben, P3 933Mhz-m van, meg egy G4 Ultrám, és azt jövőre szeretném kihasználni, ugyebár most a proci a visszafogó erő...

Igazságszerint Asus alaplapot vennék, mit ajánlotok... Ja, ez nem alaplaptopic, bocs, azé mondjátok, a Rambus jó megoldás?
Moken
Moken [1819]
Olyan fura már hogy évekre gondolkozunk előre.
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy meddig képesek méggyorsulni a procik. Mikor következik be, hogy egyszerűen már nem lehet majd mit fejleszteni?

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Azért az a sárbatiprás nem olyan egyszerű. Persze minden a Hammer sikerén múlik. Ha valami gikszer jönne közbe (aminek nagyon nem örülnék), akkor jöhet a válaszcsapás az Inteltől. Azt hiszem Intelék nem nagyon rúgnak labdába a jövő évben, de a 2004 már elég szorosnak néz ki. A Hammer-nek legalább 2-3 évig kell tartania a frontot, amíg az új technológiák olyan fejlettek, hogy processzort lehet velül fabrikálni. Az Intelnek óriási technológiai tartaléka van még, de nem akarja bedobni, amíg nem kényszerül rá. Hát majd 3-4 év múlva nagyot nézünk, hogy melyik gyártó lesz képes a vadi új technológiára zökkenőmentesen átállni. Addig meg marad a a fej-fej melletti küzdelem.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat