28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
miféle az az "underground" hűtés?

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

T-Jay
T-Jay [1620]
A túlmelegedés nem probléma, lehet rá szerezni "underground" hűtést. Szal ezen ne parázz.

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

norfeus
norfeus [3857]
Na tegnap elmentem megvenni,persza volt ez az akció ott nemvolt raktáron.Mondom szarni rá megveszem máshol,aztán majdnem kicsesztem magammal,már csomagolta be az elárusíto amikor észrevettem hogy ez nem PRO hanem GoPro ami zgye csak 20 gigás.aztán mondtam hogy koszonom ez nemkell,mindegy a héten megyek Pozsonyba ott an raktáron.Amugy utánanéztem neten és oskan írnak még mindíg a tulmelegedésrol,ezek az újabb kiadások is melegszenek még?hallottam a sok háromledes hibárol.az újaknál mg állítolag a HANA chip mondja be hamar a szolgálatot,

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Vissza

Fórumszabályzat