28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Hydrid
Hydrid [752]
hehe, én rögtön gimnáziumba nyomultam, úgyhopgy nekem nem lesznek ilyen problémáim...

Ha az Ördög jelenik meg elötted, ne ijedj meg. Csak Én leszek az...

K@jmán
K@jmán [474]
Kijártam a 8 általánost!
Most megyek Szakközépbe. Hétfőn mehetek.

"Vae Victis"

Vissza

Fórumszabályzat