28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Playbahnosh
Playbahnosh [482]
Még jó, hogy Xbox360 port

Amúgy tényleg szánalom. Nagyon vártam ezt a gémet, de úgy néz ki játszani se fogok vele, addig nem amíg ebből is ki nem adnak egy Enhanced Edition-t.
Razor03
Razor03 [14703]
Ez már annyira gyalázatos, hogy nem is kommentálom. Még jó hogy PS3 emulátort nem kérnek .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat