28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
hores baby,azzal mar elmehetsz busz/villamsovezetonek,szep karriert lehet am ott befutni.....szakkozep,hat az elegge rotfl,mert onnan elegge gaz 1 (nem fizetos) egyetembe bekerulni,es manapsag 1 erettsegi az vajmi kevesre eleg...

Just another freak in the freak kingdom

hores
hores [425]
dettó. Én is most megyek szakközépbe! De egy jó dolog azért van benne az hogy megvan a 8 általánosom!

Hajrá Fradi!!!

K@jmán
K@jmán [474]
Kijártam a 8 általánost!
Most megyek Szakközépbe. Hétfőn mehetek.

"Vae Victis"

Vissza

Fórumszabályzat