28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!



Írd ide hozzászólásod:

vally
vally [9774]
Nagyon is labdába fognak rúgni. Itt van a SMT kes növelése, Hyper-mittudomén, 8(!!!) féle hővédelem /3 dióda a procin, egy a felületén, ha leveszed a hűtőt leáll/ van egy videó ahol egy 3,06-os proci megy hűtés nélkül(!!!)70 valahány fok, és ment jo sokáig!
Az Intelnél már dolgoznak egy Quadro valamin, ami virtuális módon megnégyszeri az órajelet, ez teljesítményben úgy 50%.
Itt van az Itanium 2, stb stb...

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Blade Runner
Blade Runner [3128]
Azért az a sárbatiprás nem olyan egyszerű. Persze minden a Hammer sikerén múlik. Ha valami gikszer jönne közbe (aminek nagyon nem örülnék), akkor jöhet a válaszcsapás az Inteltől. Azt hiszem Intelék nem nagyon rúgnak labdába a jövő évben, de a 2004 már elég szorosnak néz ki. A Hammer-nek legalább 2-3 évig kell tartania a frontot, amíg az új technológiák olyan fejlettek, hogy processzort lehet velül fabrikálni. Az Intelnek óriási technológiai tartaléka van még, de nem akarja bedobni, amíg nem kényszerül rá. Hát majd 3-4 év múlva nagyot nézünk, hogy melyik gyártó lesz képes a vadi új technológiára zökkenőmentesen átállni. Addig meg marad a a fej-fej melletti küzdelem.

Blade

Vissza

Fórumszabályzat