Én is mp3 lejátszót vennék (ideje leváltanom az elavult discmant

), de mivel abszolút nem értek hozzájuk, fogalmam nincs, hogy mit és hol lenne érdemes vennem. Egyáltalán iPod legyen-e, vagy egy hagyományos lejátszó?
Elvárásaim (lehet, hogy ezek tök alap funkciók már, de mint mondtam, nem értek hozzájuk):
- tökéletes hangminőségben szóljon, lehessen rá mélyhangokat adni
- a rátöltött zenék a számítógéphez hasonlóan mappákban jelenjenek meg és ne ömlesztve
- gyorsan bele lehessen pörgetni az egyes számokba, ne 10 percbe teljen egy mondjuk 80 perces mix feléig eltekerni
- nagy, áttekinthető kijelzője legyen
- ne merüljön le pár óra alatt
- USB-n keresztül feltölthető legyen az akksi
Feltételek:
- 2, de inkább 4-8 GB tárhely
- max. 20.000 Ft
Előre is köszönöm a segítségeket.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"