)I wish I could have known about the view from halfway down
)I wish I could have known about the view from halfway down
I wish I could have known about the view from halfway down
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
(amit nem lehet játszani, mert a Rec gombbal kéne gondolom lefelé menni, de hát az nem megy)I wish I could have known about the view from halfway down
), de mivel abszolút nem értek hozzájuk, fogalmam nincs, hogy mit és hol lenne érdemes vennem. Egyáltalán iPod legyen-e, vagy egy hagyományos lejátszó?
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"