Padavan írt róla anno egy tesztet, szerintem zseniális kis kütyü, arról már nem is beszélve, hogy gyönyörű. És a megfelelő fülessel kurva jól is szól... Az elmúlt 3 hónapban annyit volt töltve, amíg feltettem rá a számokat, azaz heti egyszer kb. 20 percet, de folyamatosan fullon van az aksija! Ha bömbölteted -nem érdemes, félhangerőn is ütős nagyon-, akkor is legalább 18-20 óráig bírja, próbáltam.
Ha valami gond van a típussal, ennek alapján már bátran ajánlom a többi -hasonló jellegű- Samsung mp3lejátszót.
Respect is not given. It's taken.
(amit nem lehet játszani, mert a Rec gombbal kéne gondolom lefelé menni, de hát az nem megy)