Kb. 1 evig csak pendrive-nak hasznaltam a cuccot. Nem hianyzott. A tomegkozlekedes elviselhetove tetelenek egyik eszkoze volt, amugy meg itthon v a kocsiban hallgattam zenet. No, de az idojarasra valo tekintettel nem fogok autkazni varoson belul napkozben. Praktikusabb most a villamos, emiatt ujra elokerestem az en dragamat.
En naiv megprobaltam csak ugy paraszt mo'ccerrel radobalni a kivant mp3 fajlokat > no data. Anyad. Hat mit tesz ilyenkor az ecceri felhasznalo? Google > sonicstage. Fel is telepul, popec. Mp3 lejatszo bedug > nem ismeri fel. A k.rva anyad. Oke, a tapasztaltabb user mit tesz? Firmware frissites. 5 perc alatt sikerult is felrakni a legujabbat, popec. Mp3 lejatszo kihuz-bedug > nem ismeri fel. ]{^~~{Ä{Ä{°í°
"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"
