28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

MP3 lejátszók



Írd ide hozzászólásod:

Retee
Retee [1560]
+
Hangzás fasza.
Egyszerű, de korrekt menürendszer. (gyorstekercselés, számváltás, belső mappák stb.)
Equalizer: winampból ismert előre beállított lehetőségek, illetve lehet tetszés szerint is állítgatni.
Árkategóriájához képest nagyon jó diktafon. Teljesen meglepett vele.
Könnyű
USB-ről tölthető

-
Kicsi az LCD (viszont az legalább éles)
Az alap fülhallgató gyengus és ronda. Vettem mellé pár ezer pénzért egy Panasonicot, hát ég és föld.
Nem közvetlenül megy az USB-be.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Ez vajon?

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat