Most már ott tartok, hogy kölcsön sem merem kérni cimbitől, mert ha nálam tönkremegy, cseszhetem.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Amúgy meg bekap...ják, már a windowst is utálom, mert az eredeti windowsomra kiírta, hogy hamis és telefonálgatnom kellett, hogy érvényesíttessem.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!