Nálunk az ilyen 1 hetes, de gyakran 3 hetes kimaradások teljesen átlagosak!
Már észre sem vesszük, ha egy helyettesitő tanár jön, be mert annyira megszoktuk! 
"Find out who you really are"
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Nálunk az ilyen 1 hetes, de gyakran 3 hetes kimaradások teljesen átlagosak!
Már észre sem vesszük, ha egy helyettesitő tanár jön, be mert annyira megszoktuk! 
"Find out who you really are"

Örülök hogy Pyrogate meg is fogadta ezt, és mára már grafitis lett belőle!
) kirúgták, elvileg a sok hiányzása miatt, mert eltört a lába meg mittom én. Pedig csak tavaly jött hozzánk, mert a változatosság kedvéért akkor is lelépett a matektanárunk, aki egyben az ofőnk volt!
Ja és hogy fokozzuk az izgalmat: most még német tanárunk sincs, mert a régi elment szülni, és a kijelölt töri/német szakos tanár is leépett, szal most nincs: töri, matek, német irodalom, nyelvtan tanárunk + ofő sincs!
Azért ez már LOL. Tavaly mikor az év elején lelépett az ofőnk (egyébként azért mert időközben számtek szakra járt, de itt nem kapott számtek munkát, ezért lelépett) szóval, mikor lelépett 2 hétig nem volt ofőnk, se matek tanárunk!
Élveztük is.
Na mennyit tippeltek neki, meddig fog maradni? ;-D"Find out who you really are"