28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore



Írd ide hozzászólásod:

Dranzi
Dranzi [375]
Hmm. Azt hittem, hogy valami lényegesebb dolgot csináltak bele. Pl. a lény szerkesztős "részt" (lénylabor?) átalakították volna, vagy hasonló.
Mindegy. Köszi azért.

"Aki átbasz, az basszon bét is"

Shadowguard
Shadowguard [4577]
Amennyire én láttam: van sok újfajta bolygó, de ez szinte csak a T0-ásokra igaz...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Dranzi
Dranzi [375]
Sziasztok srácok!
Kérdésem lenne felétek.
Patch-okkal miben különbözik a játék, mint az eredeti, illetve mennyivel jobb, ha jobb?

"Aki átbasz, az basszon bét is"

Vissza

Fórumszabályzat