28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

Qwen
Qwen [1964]
"single nem indul,de bizts vk benne h a multiplayer az már fog"
Azért az nem olyan biztos.Igaz nincs valami nagy gépigénye de a konfigod leírhatnád.Lehet csak driver probléma.Van játékhoz pár javítás is,azokat felraktad?A multihoz mindenképpen kell,azt hiszem.A másik serial-t a tokban találod.Ha nincs akkor megszívtad,vagy visszaviszed ahol vetted és ott reklamálhatsz.
Garfartix
Garfartix [10]
NAGYON KELL A SEGÍTSÉG!!!!megvettem eredtety-be a gamét és a single nem indul,de bizts vk benne h a multiplayer az már fog menni....na szóval c-op-ba akartam tolini,a neten beregiztek.....és amikor bejelentkezek kéregy cd-kulcst.....ide mit kelll írni???hl találm meg ezt??!!!LÉGYSZI SEGÍTSETEK!!!A telepítő CD-keey nem megy oda....!!!

Vissza

Fórumszabályzat