), minimum MSN-en nyomonköveti a dolgokat, és irányít. A "technikai" és "rutin" jellegű dolgokat meg én segítem neki. Azaz a "tiszta ismeretanyagot" én adom, az "ötlet", az "emberi döntés" viszont az övé. Mondjuk ez sok érdekes dologgal jár, mert bizonyos szintig értelemszerűen beleavatkozom a döntéseibe (tudtára adom azt, amit egy orosz parancsnok bizonyára tudna az adott helyzetben), bizonyos szinten túl meg nem tehetem, elvégre nem én kívánok játszani (annak sincs sok értelme, hogy lényegében "megmondom, hogy mit parancsoljon"); viszont olyan oldalról megint csak kontrollálnom kell a dolgokat, hogy számotokra is játszható és eseménydús legyen a dolog (Azaz a jelen erőviszonyoknál nincs mese: a magyar csapatok lemoshatóak a pályáról, HA a magyarokat az AI irányítja és HA az orosz játékos gyakorlott és otthonosan mozog a ruszki cuccoknál is). Valamilyen szinten tehát "csalni" kell a játékban, és ezt az orosz féllel lehet megtenni egyedül.
A kérdésre a válasz tehát: Igen, egy szaktársam vezetgeti a Vörös Hadsereget.
