28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Don-kanyar Emlékjáték



Írd ide hozzászólásod:

vortób
vortób [12314]
Ezt majd a térképen jelölhetnéd hol van, mert nem igazán találom. Egy-két kör múlva szükségem lesz rá, mert az állásom kezd tarthatatlaná válni.

,,Happiness is only real when shared."

Pras
Pras [5492]
Hogy én mekkora egy gyökér vagyok! Megint elfelejtettem, hogy van egy teljesen jelentéktelen, két 50mm-es páncéltörő ágyúval, két bunkerrel meg egyéb remek dolgokkal megpakolt védőkörletünk, ami még mindig gazdátlan, ráadásul egy esetleges visszavonulás esetén is iszonyatosan fontos szerepet tölthet be! Vissza a random.org-ra...

Random Integer Generator
Here are your random numbers:

1 Timestamp: 2008-12-28 18:00:04 UTC

Aki tehát vortób! Itt viszont majd meg kell említenem, hogy a tüzérségi előkészítésnél ennél az állásnál lehullott egy rakéta, de olyan szerencsésen, hogy a baloldali 50mm-estől máris sikerült elbúcsúzni, két sérült akad. Úgy érzem, kicsit kezd kaotikussá válni a dolog a három új harccsoport bevonásával, így holnap - ha lesz időm, ami jelenleg azért még kétséges - összeütök egy információs térképet feltüntetve a SAJÁT egységek jelenlegi (pontosabban a mostani szimuláció utáni) helyzetét, ennyivel mégis megkönnyítem a dolgotokat.

Vissza

Fórumszabályzat