Hát elnézve a helyzettérképet (jelentéseket), Csirkee helyzete eléggé gáz. Ahogy nézem, vortób állását is jól körbe lövöldözte az ellenséges tüzérség. Annak örülök, hogy Martin jól halad (mint ahogy Ortner is jelentette), annak meg még jobban, hogy LM toldija oldalról basztatja a peremvonal felé masírozó gyalogságot!
Ennek az Ihász tizedesnek jó szeme van, csak éppen azt nem részletezte, hogy a kezelőszemélyzetet lőtte-e ki vagy magát a technikát is?