csak egy átlagos gimibe juthatsz ki
Te már tanultál kint vagy mi?
Hiszen a tandíj nálunk majdnem 200ezer, pedig ez csak egy magyar gimi (ráadásul nem is a legjobb).
Te iylen fizetős suliba jársz avgy mi? Mi a neve és merre van?
Fórum » Nem számítástechnikai témák
csak egy átlagos gimibe juthatsz ki
csak egy átlagos gimibe juthatsz ki. De tény, hogy 200-300 ezer dollár rohadt sok. Talán 5-7 millió forint és egy jó jegy és akkor ok egy tűrhető egyetem. Hiszen a tandíj nálunk majdnem 200ezer, pedig ez csak egy magyar gimi (ráadásul nem is a legjobb).