28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

J. Dávid
J. Dávid [6295]
tapasztalatból tudom, hogy 3-5 milláért (HUF-ban csak egy átlagos gimibe juthatsz ki

Te már tanultál kint vagy mi?

Hiszen a tandíj nálunk majdnem 200ezer, pedig ez csak egy magyar gimi (ráadásul nem is a legjobb).

Te iylen fizetős suliba jársz avgy mi? Mi a neve és merre van?
Reapest
Reapest [3313]
J. Dávid: tapasztalatból tudom, hogy 3-5 milláért (HUF-ban csak egy átlagos gimibe juthatsz ki. De tény, hogy 200-300 ezer dollár rohadt sok. Talán 5-7 millió forint és egy jó jegy és akkor ok egy tűrhető egyetem. Hiszen a tandíj nálunk majdnem 200ezer, pedig ez csak egy magyar gimi (ráadásul nem is a legjobb).

HTB: Ha arról írtál ide, amire gondolok, akkor nem így lesz. Vagy max. nem öli meg az átalakult pacákot. És hogy miért nem? Mert ő Nemesis, a Resident 3 főgonosza ("Már kezdetét vette rajta a mutáció"..."Vigyék a Nemesis projektbe").

Vissza

Fórumszabályzat