) egyetlen orosz katona sincs, viszont a tőled keletre fekvő fenyvesbe a nyílt térről több orosz rajt láttak behúzódni. Ez a "több" körülbelül egy bő szakasznyit jelenthet, de az állapotuk egy jó kérdés, mert többük tűz alatt, esetleg veszteségeket szenvedve, netán megtörten kúszott be. A két ruszki harckocsi egyedül a gépágyú által látható (450 és 500 méterre), mert a fenyves a lövészárkok felől takarja őket, ezeket Martin lövi. Jó kérdés, hogy mi a rákot csinálnak ott, mert a Csirke-, és lord-vonalak előtt támadó harckocsiktől mintegy 100 méterre le vannak maradva. A nyílt terepről pedig a "panorámaszerűség" elvileg ad infót.
Nemigen van menetben egy raj sem, inkább a fetrengés dívik. Hozzáteszem: Most, az ötödik percben.
@LM: Oks. Tehát a "lentieket tudomásul vetted és aláírtad".
Ha a két Panzer 38(t) a jelölt helyszínt eléri, Csirke utasításait veszem figyelembe mindaddig, amíg ettől külön, eltérő módon nem rendelkezel felőlük; illetve a Toldiknál már mostantól.
A jelenlegi helyzetről pedig firkantottam egy térképet a beszámoló legalján, pontosan ott tartanak!