Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Don-kanyar Emlékjáték
Oké, köszi a segítséget!
Pras: légyszíves akkor képezzünk egy négy főből álló puskás rajt - a szakasz pk. maradjon - akik átmennek vortób állásához! (sima menet). Feltételezem, hogy Martin panzereivel és a beérkező gyalogsággal védhetjük az északi szárnyat, ugyanakkor a vortób-Csirkee vonalon eléggé aggasztó a helyzet! Tudom, lutri a dolog, de mozgassuk az embereket....hátha!
Pras: légyszíves akkor képezzünk egy négy főből álló puskás rajt - a szakasz pk. maradjon - akik átmennek vortób állásához! (sima menet). Feltételezem, hogy Martin panzereivel és a beérkező gyalogsággal védhetjük az északi szárnyat, ugyanakkor a vortób-Csirkee vonalon eléggé aggasztó a helyzet! Tudom, lutri a dolog, de mozgassuk az embereket....hátha!
A panzeremet oda fogom küldeni ahol a legnagyobb szükség lesz rá, de szerintem nálad is akad majd munkája
a gyalogságot pedig teljes mértékben ott akarom hagyni az erődben, szóval küld csak a gyalogságodat nyugodtan 
a gyalogságot pedig teljes mértékben ott akarom hagyni az erődben, szóval küld csak a gyalogságodat nyugodtan 
Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!
Oké, köszönöm helyzetjelentést!
Most Martint kérdezem, hogy mik a tervei: továbbmegy-e az arcvonalam előtt a páncélosokkal és a gyalogsággal vagy nem? Mert ha gyalogságától erősítést kaphatnék, akkor egy 4 főből álló rajt odavezényelhetnénk vortób állásaira! Martin panzerei úgyis előbbre mennek az arcvonal-szakaszon és a gyalogsága erősíthetne engem: bár ezt Martinra bízom, elvégre ő a parancsnok!
Most Martint kérdezem, hogy mik a tervei: továbbmegy-e az arcvonalam előtt a páncélosokkal és a gyalogsággal vagy nem? Mert ha gyalogságától erősítést kaphatnék, akkor egy 4 főből álló rajt odavezényelhetnénk vortób állásaira! Martin panzerei úgyis előbbre mennek az arcvonal-szakaszon és a gyalogsága erősíthetne engem: bár ezt Martinra bízom, elvégre ő a parancsnok!
@konrad: 400 méter sugarú körön belül szemmel láthatóan (hm, oda kell figyelnem a megfogalmazásokra
) egyetlen orosz katona sincs, viszont a tőled keletre fekvő fenyvesbe a nyílt térről több orosz rajt láttak behúzódni. Ez a "több" körülbelül egy bő szakasznyit jelenthet, de az állapotuk egy jó kérdés, mert többük tűz alatt, esetleg veszteségeket szenvedve, netán megtörten kúszott be. A két ruszki harckocsi egyedül a gépágyú által látható (450 és 500 méterre), mert a fenyves a lövészárkok felől takarja őket, ezeket Martin lövi. Jó kérdés, hogy mi a rákot csinálnak ott, mert a Csirke-, és lord-vonalak előtt támadó harckocsiktől mintegy 100 méterre le vannak maradva. A nyílt terepről pedig a "panorámaszerűség" elvileg ad infót.
Nemigen van menetben egy raj sem, inkább a fetrengés dívik. Hozzáteszem: Most, az ötödik percben.
@LM: Oks. Tehát a "lentieket tudomásul vetted és aláírtad".
Ha a két Panzer 38(t) a jelölt helyszínt eléri, Csirke utasításait veszem figyelembe mindaddig, amíg ettől külön, eltérő módon nem rendelkezel felőlük; illetve a Toldiknál már mostantól.
A jelenlegi helyzetről pedig firkantottam egy térképet a beszámoló legalján, pontosan ott tartanak!
) egyetlen orosz katona sincs, viszont a tőled keletre fekvő fenyvesbe a nyílt térről több orosz rajt láttak behúzódni. Ez a "több" körülbelül egy bő szakasznyit jelenthet, de az állapotuk egy jó kérdés, mert többük tűz alatt, esetleg veszteségeket szenvedve, netán megtörten kúszott be. A két ruszki harckocsi egyedül a gépágyú által látható (450 és 500 méterre), mert a fenyves a lövészárkok felől takarja őket, ezeket Martin lövi. Jó kérdés, hogy mi a rákot csinálnak ott, mert a Csirke-, és lord-vonalak előtt támadó harckocsiktől mintegy 100 méterre le vannak maradva. A nyílt terepről pedig a "panorámaszerűség" elvileg ad infót.
Nemigen van menetben egy raj sem, inkább a fetrengés dívik. Hozzáteszem: Most, az ötödik percben.
@LM: Oks. Tehát a "lentieket tudomásul vetted és aláírtad".
Ha a két Panzer 38(t) a jelölt helyszínt eléri, Csirke utasításait veszem figyelembe mindaddig, amíg ettől külön, eltérő módon nem rendelkezel felőlük; illetve a Toldiknál már mostantól.
A jelenlegi helyzetről pedig firkantottam egy térképet a beszámoló legalján, pontosan ott tartanak!
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]