"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Don-kanyar Emlékjáték
Ezért is tartom magam a visszavonuláshoz, hiszen az erdő viszonylagos védelmet nyújt a T-34-esek pedig viszonylag messze vannak ahhoz, hogy pontos találatot érjenek el, lenullázva ezzel a rajt. Tudom, hogy 5 percbe is beletelik akár, de ha maradok, a pusztulás szinte teljesen biztos! Így még gyorsan elpucolhatok, és eltűnhetek a szemük elől!
Pár további információ, továbbá a hozzászólások tisztázása:
@konrad: Bár apróság, de biztos ami biztos alapon megjegyzem, hogy konradnak csak EGY páncélosa van.
@Csirke: Most megindulva még futva is számítani kell arra, hogy a visszavonulás akár öt percig is tarthat. A mély hó és az erdő komoly akadályt jelent, láthatóan még LM-nek cirka 3, Martinnak is akár 2 percébe is telhet, míg azt a száz-kétszáz métert leküzdi. Ezenkívül az 5. körlet előtti drótot is meg kell majd kerülnie a gyalogságnak. Számolni kell továbbá azzal, hogy a nehézpuskát sokkal lassabban fogják tudni mozgatni a kezelői - mer' nehéz.
Elviekben ez nem jelent gondot, mert az orosz gyalogság nyomása nem számottevő, az erdőkben hátravonulókat a tüzük nem valószínű, hogy eléri, illetve esetleges támadásukat az előttetek lévő drótakadály késlelteti.
Illetve most írom harmadszor, hogy az összes baráti egység PONTOS elhelyezkedéséről -köztük a Toldikról - képet lehet kapni a jelentés utolsó pár mondatában szereplő linken. De ha kell, belinkelem megint, csak odáig már nem tudok legörgetni hozzászólást írva.
@vortób: Helyesbítenék: Csirke jelenlegi parancsa AZONNALI kiürítésről szól.
@konrad ismét: Ez úgy megoldható, hogy az egyik 11 fős rajt kettéosztom, és az öt fős félrajt indítom el az általad kijelölt útvonalon.
Irányíthatod továbbra is közvetlenül Te az öt puskást (annyi "csak", hogy vortób körletében foglalnak helyet, és a parancsaiddal az ő csapatait támogatod), vagy egyszerűen "átadhatod" vortób vezérlete alá, de ez esetben is, akárcsak LM-nél, a végső szó a Tiéd, illetve a győzelmek/veszteségek is a Tieidek. 
@konrad: Bár apróság, de biztos ami biztos alapon megjegyzem, hogy konradnak csak EGY páncélosa van.
@Csirke: Most megindulva még futva is számítani kell arra, hogy a visszavonulás akár öt percig is tarthat. A mély hó és az erdő komoly akadályt jelent, láthatóan még LM-nek cirka 3, Martinnak is akár 2 percébe is telhet, míg azt a száz-kétszáz métert leküzdi. Ezenkívül az 5. körlet előtti drótot is meg kell majd kerülnie a gyalogságnak. Számolni kell továbbá azzal, hogy a nehézpuskát sokkal lassabban fogják tudni mozgatni a kezelői - mer' nehéz.
Elviekben ez nem jelent gondot, mert az orosz gyalogság nyomása nem számottevő, az erdőkben hátravonulókat a tüzük nem valószínű, hogy eléri, illetve esetleges támadásukat az előttetek lévő drótakadály késlelteti.
Illetve most írom harmadszor, hogy az összes baráti egység PONTOS elhelyezkedéséről -köztük a Toldikról - képet lehet kapni a jelentés utolsó pár mondatában szereplő linken. De ha kell, belinkelem megint, csak odáig már nem tudok legörgetni hozzászólást írva.
@vortób: Helyesbítenék: Csirke jelenlegi parancsa AZONNALI kiürítésről szól.
@konrad ismét: Ez úgy megoldható, hogy az egyik 11 fős rajt kettéosztom, és az öt fős félrajt indítom el az általad kijelölt útvonalon.
Irányíthatod továbbra is közvetlenül Te az öt puskást (annyi "csak", hogy vortób körletében foglalnak helyet, és a parancsaiddal az ő csapatait támogatod), vagy egyszerűen "átadhatod" vortób vezérlete alá, de ez esetben is, akárcsak LM-nél, a végső szó a Tiéd, illetve a győzelmek/veszteségek is a Tieidek. 
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]