Bocs hogy nem reagáltam, csak most láttam hogy beindultak a harcok.
A 37mm-es páncéltörőkkel próbákozzanak a tankokat megsorozni, a parancsnoki raj maradjon a helyén vállalva a kockázatot. A védelmi vonalnak tűz parancs megmaradt ruszkikkal szemben , majd törjenek előre, de persze csak annyira, hogy az ellenséges tankok lőtávján kívűl legyenek.
A kettes támadócsoport helyzetével nem vagyok teljeen tisztában, kérhetnék róla infót? Így egyenlőre tartsák a helyzetüket.
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Don-kanyar Emlékjáték
Amit mondani úgymond elfelejtettem:
MÉG 25 PERCIG KELL KITARTANI!
A hátrébbjövetel egy igen "fajsúlyos" döntés, értelemszerűen én csak "parancsot teljesítek", viszont arra azért felhívom a figyelmetek, hogy eddig csapatszinten lényegében függetlenek voltak a döntéseitek egymástól, ezzel viszont már globálisan változik a kép. Rágjátok meg jól.
Parancsok:
@vortób: Értve! Lőszerrel így állsz jelenleg:
Bal oldal, géppuska: 67 hosszú sorozatra elegendő lőszer
Jobb oldal, géppuska: 91 hosszú sorozatra elegendő lőszer
Ez azt jelenti, hogy a bal oldalon a géppuska körülbelül a javadalmazás 30%-át használta el, míg a jobb oldali géppuska az extra kezdő lőszermennyiség miatt az előírt lőszermennyiséghez viszonyítva még jóformán nem használt fel lőszert.
A puskás rajok rendre 47, 48 és 45 össztűzre elég lőszerrel rendelkeznek, ami megintcsak nem kimutatható "fogyasztás" az eredeti mennyiséghez képest.
(Megjegyzés: Mivel a magyar 11 fős rajokban 9 puska van [Mannlicher], és mindössze egy géppisztoly [39M Király] (és egy golyószóró [31M] ), így igazán középtávolságon fekszik jól a tüzük. Magyarul ez annyit takar, hogy a 100-200 méteren nyílt téren lévő ellenségre lőni valószínűleg a leghatékonyabb.
Ez vonatkozik az összes puskás rajra.)
Az aknavető 9 lőszerrel (35%-a hozzávetőleg a javadalmazásnak, valamivel több, mint egy perc folyamatos tüzelésre elegendő), a harckocsi 27 repesz-romboló, és ugyancsak 27 páncéltörő lőszerrel rendelkezik.
Parancsodnak megfelelően szórványos puskatűzzel fogják zavarni az ellenséget, igyekeznek a biztosra lőni.
@Csirke: Ahogy jónak látod!
A visszavonulás támogatása pedig LM parancsa alapján lesz kivitelezve.
@konrad: Az ágyú maga is halott.
Nem "Abandoned", "Knocked Out".
@Martin: Tiszta és világos.
@LM: Minden tiszta! Annyira azonban fel kell hívnom a figyelmedet, hogy formálisan mindvégig a parancsnokságod alatt fognak állni az egységek, azaz úgy tekintem, mintha Csirke parancsait átvennéd. Ez a gyakorlatban két dolgot jelent: Egyfelől, bármikor "ellentmondhatsz" Csirkének, vagy kivonhatod a páncélosaid a hatásköre alól, az egységek a tieidek. A "gebasz" is ebből jön: ...a felelősség is, másfelől.
Mind a győzelmek, mind a veszteségek a "nevedre lesznek írva". Ráadásul Martinnak, lordnak a kettes támadócsoporttal és neked méginkább szívás a dolog, hiszen nem az egyes embereket kell "megmentenetek" (megpróbálni...), hanem magát A frontot. Ezért méginkább nagyobb vonalaiban kell látnotok a helyzetet, és ez olykor ellenkezhet a többiek egyéni érdekével. Ennek tükrében döntsetek.
Várom még lordelrond utasításait.
...aki ugye most javában vérezget. Marha jó ez a random.org, "kidobtam vele", hogy hány percig "él még". Tehát, @lord!
Egyfelől a védelmi vonal várja a parancsokat, másfelől a kettes támadócsoport, harmadrészt pedig az is eldöntésre szorul, hogy a karakteredet megpróbálod-e nyugat felé lemenekíteni (csak a parancsnoki raj mozgatásával), vagy vállalod, hogy enyhén elhalálozhat, de a parancsnoki raj tűzerejére (ami most, ha jól emlékszem, kőkemény 4 puskás csatár, akik ráadásul harcban állnak a betört orosz gyalogsággal, akik 15 méterre vannak az állásodtól, DE nem tudni, pontosan mennyien, annyit viszont igen, hogy hozzávetőleg három-négy raj. De hogy ezek a rajok hány főt számlálnak, arról sincs infó. Nekem sincs még, egyébként, nem csak "szivatlak"
) akkor a továbbiakban is számíthatsz. Igazából semmi jelentősége nincs tehát (mivel megbeszéltük, hogy akár "lelép a térképről" a karakter hátravitel címén, akár elesik, mindenki végig parancsolhat az utolsó emberéig), csak a végén a "végelszámolásnál"
Bonyolult mondatokban írok, mi...?
MÉG 25 PERCIG KELL KITARTANI!
A hátrébbjövetel egy igen "fajsúlyos" döntés, értelemszerűen én csak "parancsot teljesítek", viszont arra azért felhívom a figyelmetek, hogy eddig csapatszinten lényegében függetlenek voltak a döntéseitek egymástól, ezzel viszont már globálisan változik a kép. Rágjátok meg jól.
Parancsok:
@vortób: Értve! Lőszerrel így állsz jelenleg:
Bal oldal, géppuska: 67 hosszú sorozatra elegendő lőszer
Jobb oldal, géppuska: 91 hosszú sorozatra elegendő lőszer
Ez azt jelenti, hogy a bal oldalon a géppuska körülbelül a javadalmazás 30%-át használta el, míg a jobb oldali géppuska az extra kezdő lőszermennyiség miatt az előírt lőszermennyiséghez viszonyítva még jóformán nem használt fel lőszert.
A puskás rajok rendre 47, 48 és 45 össztűzre elég lőszerrel rendelkeznek, ami megintcsak nem kimutatható "fogyasztás" az eredeti mennyiséghez képest.
(Megjegyzés: Mivel a magyar 11 fős rajokban 9 puska van [Mannlicher], és mindössze egy géppisztoly [39M Király] (és egy golyószóró [31M] ), így igazán középtávolságon fekszik jól a tüzük. Magyarul ez annyit takar, hogy a 100-200 méteren nyílt téren lévő ellenségre lőni valószínűleg a leghatékonyabb.
Ez vonatkozik az összes puskás rajra.)
Az aknavető 9 lőszerrel (35%-a hozzávetőleg a javadalmazásnak, valamivel több, mint egy perc folyamatos tüzelésre elegendő), a harckocsi 27 repesz-romboló, és ugyancsak 27 páncéltörő lőszerrel rendelkezik.
Parancsodnak megfelelően szórványos puskatűzzel fogják zavarni az ellenséget, igyekeznek a biztosra lőni.
@Csirke: Ahogy jónak látod!
A visszavonulás támogatása pedig LM parancsa alapján lesz kivitelezve.
@konrad: Az ágyú maga is halott.
Nem "Abandoned", "Knocked Out".
@Martin: Tiszta és világos.
@LM: Minden tiszta! Annyira azonban fel kell hívnom a figyelmedet, hogy formálisan mindvégig a parancsnokságod alatt fognak állni az egységek, azaz úgy tekintem, mintha Csirke parancsait átvennéd. Ez a gyakorlatban két dolgot jelent: Egyfelől, bármikor "ellentmondhatsz" Csirkének, vagy kivonhatod a páncélosaid a hatásköre alól, az egységek a tieidek. A "gebasz" is ebből jön: ...a felelősség is, másfelől.
Mind a győzelmek, mind a veszteségek a "nevedre lesznek írva". Ráadásul Martinnak, lordnak a kettes támadócsoporttal és neked méginkább szívás a dolog, hiszen nem az egyes embereket kell "megmentenetek" (megpróbálni...), hanem magát A frontot. Ezért méginkább nagyobb vonalaiban kell látnotok a helyzetet, és ez olykor ellenkezhet a többiek egyéni érdekével. Ennek tükrében döntsetek.
Várom még lordelrond utasításait.
...aki ugye most javában vérezget. Marha jó ez a random.org, "kidobtam vele", hogy hány percig "él még". Tehát, @lord!
Egyfelől a védelmi vonal várja a parancsokat, másfelől a kettes támadócsoport, harmadrészt pedig az is eldöntésre szorul, hogy a karakteredet megpróbálod-e nyugat felé lemenekíteni (csak a parancsnoki raj mozgatásával), vagy vállalod, hogy enyhén elhalálozhat, de a parancsnoki raj tűzerejére (ami most, ha jól emlékszem, kőkemény 4 puskás csatár, akik ráadásul harcban állnak a betört orosz gyalogsággal, akik 15 méterre vannak az állásodtól, DE nem tudni, pontosan mennyien, annyit viszont igen, hogy hozzávetőleg három-négy raj. De hogy ezek a rajok hány főt számlálnak, arról sincs infó. Nekem sincs még, egyébként, nem csak "szivatlak"
) akkor a továbbiakban is számíthatsz. Igazából semmi jelentősége nincs tehát (mivel megbeszéltük, hogy akár "lelép a térképről" a karakter hátravitel címén, akár elesik, mindenki végig parancsolhat az utolsó emberéig), csak a végén a "végelszámolásnál"
Bonyolult mondatokban írok, mi...?
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]