28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

AriAmi
AriAmi [2580]
Rocceau(nomeg Der Yeti): napi 1 órát töltök edzéssel, és én se tömöm magam agyonzsírozott kajákkal. Kóla, hm, sajna javíthatatlan kólafüggő vagyok, most is éppen azt iszogatok. Csokival nagyjából ugyanúgy állunk, fő a mérték.

Úgyhogy ezt a vetélkedőt most 1 ponttal te nyerted, de sztem nincs annál egészségtelenebb, mint amikor az ember napi 10 órát tölt a monitor elött. Nemcsak a szemed károsodik, de ilyen szakmánál jóval magasabb az elhízás veszélye, és mivel a számgép az idegekre is "rátapad", a hajhullás is soxor hamarabb következik be. És az addig még ok, hogy sportolsz meg minden, de egy informatikusnak vajmi kevés ideje van erre, ráadásul a szakmabeliek előszeretettel lustulnak el. De ha mindezek mellett jól fogod tartani magad, az első leszek, aki gratulál, én nem adnám az életem a szgépnek. Úgyhogy hajrá!
Rocceau
Rocceau [152]
Nagyonis gondolok az egészségemre, ezért sportolok rendszeresen... Meg egészségtelen kajákkal sem tömöm a fejem. Meg kólát sem iszom, csokit sem eszem, csak néha nagyon keveset, mert nem vagyok oda érte... Ha ugyanezeket a dolgokat tőled kérdezem, akkor mit mondasz?? Hm??
AriAmi
AriAmi [2580]
Bazz, ti elmentek egy évnyítóra? Tsits Kák...

Amúgy meg miért megy mindenki informatika szakra? Az egészségetekre sem gondoltok? Most persze jót röhögtök rajtam, de majd 40 év múlva...

Vissza

Fórumszabályzat