28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Gobiakos
Gobiakos [13332]
Basszus, hogy ez eddig nem esett le... Neki integrált videókártyája van (256Mb), nekem igaz csak 128Mb, de az külön kártya (ATI 9550).
Gobiakos
Gobiakos [13332]
Hali!

Unokaöcsém gépére feltelepítettem az NFS Carbont, de az Istenért nem akar elindulni. Anno én végigjátszottam, nálam prímán futott. Az ő gépe klasszisokkal erősebb, mint ez enyém, mégsem indul el. Miért lehet ez?

Előre is köszi az esetleges válaszokat!

Vissza

Fórumszabályzat