28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

SShark
SShark [2387]
A szintlépésekkor öregszel. Ha harcos irányba mész és egy-két varázslatra gyúrsz akkor viszonylag későn fogsz megöregedni. Ha mindenre raksz egy kicsit akkor szétszórod a tapasztalati pontjaidat és rengeteg felé elszórod (+1-1 év). Csak példa: Ha valamilyen 4 es szintű harcos skillhez kel 10.000 XP, az elég 10 alap szintű mágikusra. Ilyenkor 1 „év” helyett „10 évet” öregszel... Fejlődj egy irányba, de azért ne hanyagold a „Time Stop” varázslatot. (azt hiszem így hívták )

SZERK: nemn is beszélve egy olyan quest-re ami után fiatalodsz...
szlsz
szlsz [8]
Hali emberek! Nemrég kezdtem el játszani megint a Fable-el és vmit nem értek ... miért öregszem olyan gyorsan? Még csak most szabadítottam ki az anyámat a börtönből és már 55 év környékén vagyok ... csak azért furcsálom mert ismerősöm azt mondta h amikor még a karija huszonéves volt akkor ért el a végére. Nemtudom lehet h ez olyan jelentéktelen dolog h csak engem tud zavarni de akkro is furcsa.
Megtudja mondani vki h én tökölök e sokat vagy így örekszik alapból is?

Vissza

Fórumszabályzat