Nagyon jó ez a patch mert akinek eddig nem nagyon ment az most részletesebben betudja állítani a grafikát.
Nekem a patch ~25/40 FPS-ből ~35/60 FPS-t csinált ugyan azokkal a beállításokkal. Szóval érdemes feltenni.
Egy kérdés:
Azt nem értem, hogy miért nem tudnak beletenni AA-t?
Nem vagyok játékfejlesztő, de ezt olyan nehéz megcsinálni?
Mert hiába van akármilyen részletes grafikája az AA hiánya nagyon súnyává teszi.
