28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto IV patch (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Ryland
Ryland [186]
Meg tudom erősíteni.tényleg jó ez a patch ,végre már részletesen be lehet állítani a grafikát,ha van rá türelmetek.Jobb fps-t tudtam kicsikarni belőle,főként éjszaka esőben.Alakul ez

Who is General Failure, and why is he reading my drive?

Mysthun
Mysthun [13]
Nagyon jó ez a patch mert akinek eddig nem nagyon ment az most részletesebben betudja állítani a grafikát.
Nekem a patch ~25/40 FPS-ből ~35/60 FPS-t csinált ugyan azokkal a beállításokkal. Szóval érdemes feltenni.
Egy kérdés:
Azt nem értem, hogy miért nem tudnak beletenni AA-t?
Nem vagyok játékfejlesztő, de ezt olyan nehéz megcsinálni?
Mert hiába van akármilyen részletes grafikája az AA hiánya nagyon súnyává teszi.

Vissza

Fórumszabályzat