28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

Atiratis
Atiratis [6]
Hali!

Van egy bugyuta kérdésem, előre is bocsi, csak "felhasználó" vagyok. Szóval: Philips 1440x900-as monitorra lehet XBox 360 konzolt csatlakoztatni, vagy csak TV-re? Ha valaki tudja, és megteszi a szívességet, válaszoljon!
Előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat