28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grand Theft Auto IV patch (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

sHarris
sHarris [3225]
Gondoltam megkérdezem: az én gépemmel (lásd: adatlap) van-e vmi esély arra, hogy legalább 20FPS-sel fusson legalacsonyabb beállítások mellett?

Vissza

Fórumszabályzat