A helyzet az, hogy egy Xbox360-as beszerzését tervezem, de fogalmam sincs, hogy mit célszerű nézni egy ilyen konzolban. ez az egyik, melyben segítséget szeretnék kapni. a másik inkább egy probléma... a tv-m nem a legújabba közé tartozik (rgo: nem hd, nem lcd, nem hd stb) egyetlen olyan kimenet van rajta, ami segítségével a házimozim van vele összekötve (scart-hoz hasonló (sajna fogalmam sincs konkrétan mi ez
)). Itt a gond. Ugyanis fingom sincs, hogy érdemes-e kiadnom rá több mint 60ropit, ha esetleg lehetőség sincs az összekötésre.
Aki bármilyen segítséget tud adni ezzel ill. az alapgéppel kapcsolatban, annak köszönöm!
