28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps3 , Wii , XboX360 avagy az uj generációs konzolok



Írd ide hozzászólásod:

tibi1989
tibi1989 [54]
üdv. nemtom, hogy jó helyen próbálkozok-e, de megpróbálom (max nem válaszoltok). nos.
A helyzet az, hogy egy Xbox360-as beszerzését tervezem, de fogalmam sincs, hogy mit célszerű nézni egy ilyen konzolban. ez az egyik, melyben segítséget szeretnék kapni. a másik inkább egy probléma... a tv-m nem a legújabba közé tartozik (rgo: nem hd, nem lcd, nem hd stb) egyetlen olyan kimenet van rajta, ami segítségével a házimozim van vele összekötve (scart-hoz hasonló (sajna fogalmam sincs konkrétan mi ez)). Itt a gond. Ugyanis fingom sincs, hogy érdemes-e kiadnom rá több mint 60ropit, ha esetleg lehetőség sincs az összekötésre.
Aki bármilyen segítséget tud adni ezzel ill. az alapgéppel kapcsolatban, annak köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat