Én játszottam vele fél évig sima TV-n elment,csak ne nézz meg lcd-t mert egy világ omlik össze benned 360 fokos fordulat:
Igenis kell HD,!!!!!
Amúgy el lehet lavírozni vele,azért...

A konzolnál az a jó :Nem kell crack,patch...stb,nem kell nézni a pc konfigott amit boxra adnak az olyan nálad mint a haverodnál.
Persze ez az én saját véleményem,Én nem válnék meg tőle SOHA(megfertőzött)
)). Itt a gond. Ugyanis fingom sincs, hogy érdemes-e kiadnom rá több mint 60ropit, ha esetleg lehetőség sincs az összekötésre.
