28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Saiya-jin
Saiya-jin [218]
Upsz ezt elfelejtettem- Vista-t akar.
És mint irtam viszonylag jó gép lesz,játékra szeretné használni.
Retee
Retee [1560]
Attól függ, hogy milyen oprendszer. Xp csak 3 gigáig látja 32 bitesen a memóriát tudtommal, viszont a 64 bites változatát nem nagyon dícsérik.. Ha viszont Vista, vagy 7, akkor érdemes a 64-est sztem.
Saiya-jin
Saiya-jin [218]
Hello

Egy kérdésem lenne:
Haver vesz új gépet 1-2 héten belül, de nem tudja milyen op rendszert tegyen fel,32 vagy 64 bitest.
Ha jol tudom memória használat/kihasználásban van különbség.
A gépében 4gb ram és 512esnél nagybb vga lesz(még nem tudja pontosan milyen..)

Kössz előre is, az ő nevében is.

Vissza

Fórumszabályzat