28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

norfeus
norfeus [3857]
tv tunerrel szvsz felesleges is probálkozni,hihetetlen lassú az egész.én vettem direkt boxra LCD-t,22 colosat,a PC videokariján két dvi van,egyik megy a pc monitorra ami egy sima 19es CRT,másik megy az LCD-re,a filmeket azon nézem pl,ha meg xbozozni akarok akkor átszúrom a monitorba a boxos vga kábelt.igaz hogy nem olyan nagy élmény mint egy 107-es full hd plazmán de így tudtam megoldani.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Szoszomed
Szoszomed [320]
Ha veszel egy VGA kábelt az X360-hoz akkor hozzá tudod csatlakoztatni.Viszont úgy mindég váltogatnod kell majd hogy PC vagy X360.
Esetleg még úgy is meg tudod óldani hogy a PC-d be bele csapsz egy TV Tuner kártyát amin van S-Video vagy HDMI be menet és akkor S-Video és HDMI kábellel is meg tudod óldani a tuner kártyán keresztül....
Atiratis
Atiratis [6]
Hali!

Van egy bugyuta kérdésem, előre is bocsi, csak "felhasználó" vagyok. Szóval: Philips 1440x900-as monitorra lehet XBox 360 konzolt csatlakoztatni, vagy csak TV-re? Ha valaki tudja, és megteszi a szívességet, válaszoljon!
Előre is köszönöm!

Vissza

Fórumszabályzat