28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Szko
Szko [51]
Helló!
WM Player 11-gyel kapcsolatban lenne egy nagy problémám. Egyik napról a másikra a műsortárból eltünt pár zeném. De gépen rajta van. Ha a műsortárban adom hozzá akkor se lesz a listán. Ha lejátszás elött, jobb gomb a zenére és úgy adom hozzá úgy se. Már újra tettem a lejátszót de ez se segít. Tudtok valami megoldást erre?

Szerintem politikailag inkorrekt azt mondani, hogy tölgyerdő, bükkerdő vagy fenyőerdő, hiszen ez fai megkülönböztetés... http://www.hackthat.net/df/ddos/61212/index.hack

Vissza

Fórumszabályzat