28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

porchmonkey
porchmonkey [499]
lenne egy gondom :
vezérlö pultban a felbontást beállitottam maxra és a monitor(sötét képernyö és rajta szöveg ) azt irja ki h "out of range"
ha valakivel már történt ez és tudja mit kell csinálni légyszi segitsen
kösz

a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]

Vissza

Fórumszabályzat