vezérlö pultban a felbontást beállitottam maxra és a monitor(sötét képernyö és rajta szöveg ) azt irja ki h "out of range"
ha valakivel már történt ez és tudja mit kell csinálni légyszi segitsen
kösz
a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]
