28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

sHarris
sHarris [3225]
Nah egyik ismerősöm kérdezte tőlem MSN-en a következőt, énnekem meg fogalmam sincs hogy mi lehet a gond így MSN-en keresztül, sz'al gondoltam felteszem a kérdést itt is.

Szóval, MP4-re nem sikerül a zenét feltenni, mert ezt írja a Winfos:
L:/ olyan helyre mutat amely nem érhető el. A hely a számítógép merevlemezén vagy hálózaton lehet. Ellenőrizze hogy a lemez megfelelően van-e behelyezve, a gép csatlakozik-e az internetre vagy a hálózatra, majd próbálkozzon újra. Ha a hely továbbra sem található, akkor lehet hogy az adatokat áthelyezték.

Nah ha erre valaki tudja a megoldást, annak megköszönném a választ (és gondolom az ismerősöm is)!

U.i.: Jah, és nem tudok többet a dologról, ennyi az összes infóm róla, sz'al ha még így is tudna valaki segíteni...

Vissza

Fórumszabályzat