Szóval, MP4-re nem sikerül a zenét feltenni, mert ezt írja a Winfos:
L:/ olyan helyre mutat amely nem érhető el. A hely a számítógép merevlemezén vagy hálózaton lehet. Ellenőrizze hogy a lemez megfelelően van-e behelyezve, a gép csatlakozik-e az internetre vagy a hálózatra, majd próbálkozzon újra. Ha a hely továbbra sem található, akkor lehet hogy az adatokat áthelyezték.
Nah ha erre valaki tudja a megoldást, annak megköszönném a választ (és gondolom az ismerősöm is)!
U.i.: Jah, és nem tudok többet a dologról, ennyi az összes infóm róla, sz'al ha még így is tudna valaki segíteni...
