Mondjuk mintha valami olyasmit vennék ki a képből, mintha répáznád a népet rendesen ott elöl.
Az úton is felteszem, harckocsialakulatok - éés, ha jól látom, némi gyalogság? - a falu előtt?
A nagy, akár zászlóalj-szintű csaták hatalmas tereppel jó bulik a CM-ben is, csak nagy gond, hogy azért igen erősen korlátozottak "felfelé", és hát irgalmatlan mennyiségű időbe "kerül".
