28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Star Wars
Star Wars [11836]
Ilyen.

És milyen fülest vegyek a géphez, ha úgy jobban jövök ki?

RIP pcdome

kopé
kopé [38449]
Milyen csatlakozója van a nokiás fülesednek, dobj róla egy képet v vmi
Star Wars
Star Wars [11836]
Sürgős lenne.

Tönkrement a fülhallgatóm, és szeretnék egy átalakító kábelt venni a nokia fülhallgatóhoz, hogy tudjam csatlakoztatni a számítógéphez. Hol és mennyiért találok ilyet?

RIP pcdome

Vissza

Fórumszabályzat