Telómhoz és az mp4hez van az a fülbe dughatós füles, de azt nem szeretem, 1 óra után elkezd fájni a fülem,pedig 2-3 fülest már próbáltam....
(bocsi a nyomi szaktudásért, de pont ez a téma ami legkeésbé érdekel, és értenék hozzá


RIP pcdome
)

RIP pcdome