28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

kopé
kopé [38449]
azért fáj a füled tőle mert útl nagy méretet használsz, vannak k.böző méretei, próbáld ki egy kisebbel. vagy csak szimplán megelégeli a dobhártyád a dolgot.
tibi6893
tibi6893 [4981]
Nem tudom, a gépemhez használt füles nekem rendes régi típusú egész kellemes
Telómhoz és az mp4hez van az a fülbe dughatós füles, de azt nem szeretem, 1 óra után elkezd fájni a fülem,pedig 2-3 fülest már próbáltam....

(bocsi a nyomi szaktudásért, de pont ez a téma ami legkeésbé érdekel, és értenék hozzá

Star Wars
Star Wars [11836]
Mert az már be van építve a laptopba...

És az ilyen "agybadugós" fülesek jók?

RIP pcdome

tibi6893
tibi6893 [4981]
ha nem vagy olyan vájtfülű 1-3k közt simán kapsz, ha kicsit jobb minőségü kell az már 10 felett kezdődik.... ....(de ha már veszel miért ne vennél mikrofonost?)

Star Wars
Star Wars [11836]
Én csak egy szimpla fülhallgatóra gondoltam, mikrofon és egyebek nélkül...

RIP pcdome

Vissza

Fórumszabályzat