Mondom, próbáltam több félét, kisebbet nagyobbat is, többnyire nem hallgatom hangosan, nem akarom hogy emiatt valamit ne vegyek észre+ suliba érdekes lenne 1-2 órán
Szerencsére ritka hogy sokáig hallgatnám folyamatosan a zenét úgyhogy ritka a fül fájás..többnyire szünetekbe hallgatok meg 1-2 számot.)
azért fáj a füled tőle mert útl nagy méretet használsz, vannak k.böző méretei, próbáld ki egy kisebbel. vagy csak szimplán megelégeli a dobhártyád a dolgot.
Nem tudom, a gépemhez használt füles nekem rendes régi típusú egész kellemes Telómhoz és az mp4hez van az a fülbe dughatós füles, de azt nem szeretem, 1 óra után elkezd fájni a fülem,pedig 2-3 fülest már próbáltam....
(bocsi a nyomi szaktudásért, de pont ez a téma ami legkeésbé érdekel, és értenék hozzá
ha nem vagy olyan vájtfülű 1-3k közt simán kapsz, ha kicsit jobb minőségü kell az már 10 felett kezdődik.... ....(de ha már veszel miért ne vennél mikrofonost?)