Nem tudok már mást tenni, mint kivárni a helyzetet és bevárni a többieket az állásaimban! Aggaszt az a T-34, gyanítom, hogy az utolsó körre tartogat még valamit. Az abszolút balszélen közeledő gyalogságot talán még meg tudjuk állítani.
Már nem emlékszem rá Pras!: az a gépágyúm az totál berohadt igaz? Gondoltam volna visszaszerezni, de sejtésem szerint a kezelők "panic" alatt vannak.