ujralett rakva a gép de hang az nicnsen. honnan tudok leszedni egy joh hangdrivert ( azt se tom hol kelmegnézni milyentipusu káéne :S )
pls adjatok vmi ötletet


a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]


a nevem majom..küszöbmajom [it's meant to be played-nVidia]